22.01.12

Poliurs/Ozolnieki aizsūta igauņus uz mājām tukšā

Poliurs Ozolnieki Parnu VK
2012. gada 22. janvāris, Ozolnieku sporta centrs
Pirms spēles es biju noskaņojies, ka latvieši zaudēs, jo viņu pretinieks "Schenker" līgā "Parnu VK" ieņem otro vietu, bet "Ozīši" tikai piekto. Vēl bija šaubas, ka komanda spēs atgūties pēc iepriekšējā zaudējuma "VK Biolars". Es smagi kļūdījos, jo spēle izvērtās pavisam savādāk.
Es biju savās domās ignorējis faktu, ka "Poliurs/Ozolnieki" jau bija pieveikuši pirmajā kārtā. No pašas spēles sākuma mūsējie nepadevās un pat spēja atrauties ar sešu punktu pārsavru.
Igauņi nebija ar pliku roku ņemami un spēja izlīdzināt rezultātu.
"Poliurs/Ozolnieki" bija spiesti cīnīties līdz 32 punktiem, lai uzvarētu pirmajā setā. "Poliurs/Ozolnieki" - "Parnu VK" 1:0.
Otrajā setā igauņi saņēmās un bija vadībā ar četriem punktiem, tomēr "Poliurs/Ozolnieki" atspēlējās uz uzvarēja setā ar 25:22. "Poliurs/Ozolnieki" - "Parnu VK" 2:0.
Vietēji cerēja, ka spēle turpināsies tikai trīs setus un paspēs laicīgi atgriezties mājās, lai pavadītu sestdienas vakaru. Nekā nebija. Seta laikā vadībā bija latvieši, bet izskaņā tomēr zaudēja igauņiem ar rezultātu 26:28. "Poliurs/Ozolnieki" - "Parnu VK" 2:1.
Skatītāji un fotogrāfi nopūtās un gatavojās nākošam setam. Vispār "Poliurs/Ozolnieki" fani ir ārkārtīgi skaļi. Vienā mirklī pie auss tā noribēja bungs, ka es pilnīgi palecos.
Tikmēr igauņu trenerim bija ko padomāt.
Ceturtā setā vadība pārgāja no vienas komandas pie otras. Tomēr latvieši atbildīgā momentā spēja atrauties un uzvarēt setā ar rezultātu 25:23. "Poliurs/Ozolnieki" - "Parnu VK" 3:1. Igauņi bija spiesti ēst tīklu.
Visas spēles fotogaleriju var aplūkot arī manā Google+ kontā.
Foršā Ruu teica...

Nebiju domājusi, ka abās (gan spēlētāju, gan līdzjutēju) pusēs ieraudzīšu pazīstamas sejas, bet tomēr ieraudzīju!