20.12.11

Pēdējā gada spēlē lieliska dāvana skatītājiem

BK Jelgava BK Jūrmala Fēnikss
2011. gada 19. decembris, Jelgava, ZOC
Savā pēdējā 2011. gada spēlē BK "Jelgava" pasniedza lielisko dāvanu saviem faniem, uzvarot BK "Jūrmala/Fēnikss" ar graujošu rezultātu - 98:65.
Spēles nebija vienkārša, kā varētu domāt pēc rezultāta. Trīs pirmās ceturtdaļas norisinājās sīvā cīņā, kurā vadībā bija jelgavnieki, bet ar minimālo punktu pārsvaru.
Un tikai ceturtās ceturtdaļas vidū "Jūrmala" salūza un nespēja vairs tikt pie BK "Jelgava" groza un nespēja nosargat savējo.
Protams, ka labākais punktu guvējs bija Edgars Krūmiņš, kuram pirmā spēles daļa pretinieks līdz asinīm "saskrāpēja" zodu.
Bet spēlē pie groza šoreiz bija neatvairām Kails Nelsons, kurš lidoja putna spārnos.
Patīkamā noskaņojumā puiši var doties Ziemassvētku atvaļinājumā un gatavoties nākamām spēlēm.