27.11.11

Igauņu milži neļauj jelgavniekiem izvērsties basketbola laukumā

BK Jelgava Tarvas ZOC
2011. gada 26. novembris, Jelgava, ZOC

BBL Izaicinājuma kausa spēlē BK "Jelgava" tikās ar pretiniekiem no Igaunijas - "Tarvas". Pirmās ceturtdaļas sākumā igauņi ātri izrāvās vadībā un īpaši nesatraucās par spēles gaitu.

Tomēr viņi nebija ņēmuši vērā jelgavnieku slepeno ieroci Kalvi Krūmiņu, kurš ar precīziem trīs punktu metieniem ātri vien mājiniekus padarīja par spēles līderiem, kuri uzvarēja pirmajā ceturtdaļā ar rezultātu 21:16.
Tomēr otrā ceturtdaļā, jelgavnieki zaudē svarā un augumā raženākiem igauņiem pret kuriem mūsējie atduras, kā pret sienu. Manāms jelgavnieku nogurums, noved pie sērijas neprecīzu piespēļu, kā rezultātā otro ceturtdaļu zaudējam ar rezultātu 33:39.
Trešā ceturtdaļā Edgars un Kalvis Krūmiņi ar asiem pretuzbrukumiem un precīziem trīs punktu metieniem gandrīz izvirzīja BK "Jelgava" vadībā, tomēr viņu spēku bija par maz un ceturtdaļu zaudējām - 50:59.
Ceturtā ceturtdaļa, jelgavnieki kārtējo reizi uzsāka ofensīvu pret igauņiem, bet par nelaimi šoreiz bumbas nekrita grozā. Pilnīga nelaime, nekrita un viss. Un tad komanda vienkārši sabruka un zaudēja visu spēli ar rezultātu - 63:80.
Bez šaubām par spēles zvaigzni varam nosaukt Edgaru Krūmiņu, kura spēle bija lieliska. Bet par to jau es stāstu pēc katras BK "Jelgava" spēles.
Šoreiz arī vārāk spēlē bija pamanāms Kails Nelons Reimonds (ASV), bet līdz Edgara līmenim viņam vēl tālu.
Gribu atzīmēt, ka BK "Jelgava" spēles Jelgavā var apmeklēt bez maksas, tāpēc aicinu visus basketbola mīļotājus nākt uz spēlēm, jo mūsēju spēles ir interesantas un tās ir vērts skatīties.