09.09.11

Jelgava 2 cieš sagrāvi

FK Jelgava 2 SK Liepājas Metalurgs 2 Jelgavā

2011. gada 08. septembris, Jelgava, ZOC

Uz ZOC mākslīgā seguma tikās divas Latvijas futbola 1. līgas komandas - FK "Jelgava-2" un SK "Liepājas Metalurgs-2". Līgā liepājnieki ieņem trešo vietu, bet jelgavnieki divpadsmito. Līdz ar to varētu teikt, ka spēles rezultāts ir paredzams. Tomēr sports ir cīņās veids, kur katrs cīnās par uzvaru un vājākais var vinnēt arī spēcīgāko.

Spēles sākums galīgi nepadevās un jau trešajā minūtē liepājnieki guva pirmos vārtus. Ar to viņiem nepietika un viņa turpināja spēlēt ļoti lielā tempā. Fk Jelgava 2 spēlētāji ar grūtībām tika līdz viesiem un nekādi nevarēja panākt bumbas kontroli.

Drīz vien notika neizbēgamais - 17. minūtē liepājnieki guva otros vārtus.

Un maisam gals bija vaļā. Desmit minūšu laikā Liepāja 2 guva vēl 5 vārtus!!!! Pēc nospēlētam 27 minūtēm rezultāts bija 0:7 viesu labā!!!

Atlikušajā laikā bumba vēl divas reizes nokļuva jelgavnieku vārtus, bet tās netika ieskaitītas.
Otrajā puslaikā Metalurgs 2 ļāva jelgavniekiem spēlēt, jo samazināja spēles tempu. Tomēr tas nelīdzēja un Jelgava 2 līdz spēlēs beigām tā arī neiesita nevienus vārtus. Toties liepājnieki pamatlaika pēdējā minūtē guva astotos vārtus.

Viena no svarīgākām problēmās jelgavniekiem - aizsardzība. Puišiem vajag piestrādāt pie tās, jo zaudēt ar tik lielu rezultātu nav patīkami. Cerams, ka puiši saņemsies. Spēles pārējās bildes galerijā.